Nöropatik Mesane Sempozyumu

Değerli meslektaşlarımız,Bilimsel Program

23-24 Eylül 2022 tarihlerinde, Pediatrik Üroloji Derneği (PEDURO) ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nin destekleriyle, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Merkez Kütüphanesi Ziraat Bankası Konferans Salonu’nda düzenleyeceğimiz Temelden Kliniğe Spina Bifidalı Çocuklarda Nöropatik Mesane Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız.

Nöropatik mesane çocuk ürolojisi pratiğinde önemli yer tutan konulardan biridir. Düzenlemeyi planladığımız bu sempozyumda neden-sonuç ilişkisi bağlamında nöropatik mesane konusunu bütüncül olarak ele almayı düşünmekteyiz. Amacımız, etkinliğin sonunda katılımcılarımızın aklındaki konu ile ilgili sorulara yanıt verebilmek ve hastalarımızı güncel bilgilere dayanan prensiplerle, belli bir disiplinde takip edebilecek standart düzeye ulaşabilmektir.

Bu perspektifle bilimsel programımızı belirledikten sonra, multidisipliner anlayışla, konunun uzmanları tarafından anlatılacak şekilde konuşmacılarımızı davet ettik. Davetimize uyarak bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden değerli konuşmacılarımıza şimdiden şükranlarımızı sunarız.

Konuya ilgi duyan, tüm kapsamı ile güncel bilgileri, konunun uzmanları tarafından dinlemeyi arzulayan bütün meslektaşlarımızı ve mesai arkadaşlarımızı aramızda görmek dileğiyle saygılarımızı sunarız.

 

Prof. Dr. Dinçer AVLAN
Sempozyum Eşbaşkanı
Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL
Sempozyum Eşbaşkanı
   
Prof: Dr. Nizamettin KILIÇ
PEDURO Başkanı

 

KAYIT BİLGİLERİ


Sorry, the PDF could not be displayed. Click here to download the PDF

Konuşma Yükleniyor

Bizi İzleyin

İletişim Bilgileri

Valikonağı caddesi, Yapı Kredi Vakıf Binası, No: 173, Daire: 12/3 80200 Nişantaşı, İSTANBUL
+90 212 233 12 18
+90 212 234 03 19
Top